Ściereczka do okularów Fernando Nasturcje

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
ISBN5907610233338
WydawcaFERNANDO

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 6,90 zł

Nasza cena
9,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Kochany Lucku, imaginuj sobie ptaków nie może być w kościele OO Franciszkanów – obrazy zostają. Zależy zatem tylko reszta na kolorystycznem rozwiązaniu malowania. Jedno tylko wykołatałem, że ściana nad pomnikiem Piotra Kochanowskiego może być traktowana „ariostycznie” – pisał do swego przyjaciela, Lucjana Rydla, Stanisław Wyspiański.

Efekt można podziwiać do dziś na ścianach transeptu w bazylice św. Franciszka z Asyżu w Krakowie. Kochany Lucku. Kompozycje już całe do Franciszkanów ustalone mam – czytam życiorys St. Franciszka i w nim odnajduję legendy… – pisał Wyspiański do Rydla w innym liście. Wątek franciszkański rozumiał jako umiłowanie przyrody, szczególnie polnych kwiatów. Na Bielanach spędzał całe dnie. Rysował rośliny, tworzył swój zielnik.

Wyjątkowo polubił nasturcje. Ich piękne, intensywnie wybarwione kwiaty rozświetlają przestrzeń franciszkańskiego kościoła. Kwiaty z polichromii Wyspiańskiego przeniesione zostały na wysokiej jakości, wyprodukowaną w Polsce ściereczkę do czyszczenia okularów. Zadbaj o to, by świat oglądać w jego najczystszych, prawdziwych barwach i jednocześnie ciesz się pięknym wzorem w Twoim otoczeniu.

Wymiary 12x15 cm.

Dostępne jest także etui na okulary z tym samym motywem.

- opis pochodzi od Producenta

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu