T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przechodząc ze śmierci do życia. Historia szczególnego powołania Marii Róży Bobrowskiej

ks. Paweł Cieślik

Liczba stron:
124
Wymiary:
120x190
Oprawa:
broszura
ISBN:
978-83-7257-707-8
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Oddajemy do rąk Czytelnika niezwykłą książkę – historię młodej dziewczyny, która odeszła do Pana w wieku 17 lat po kilkunastu miesiącach zmagania się z chorobą nowotworową. Pozostanie na zawsze w pamięci tych, którzy ją znali, jako pogodna, uśmiechnięta, pełna wiary, nadziei i bezgranicznego zaufania Bogu.
Jak napisał ks. abp Henryk Hoser SAC: „Marysia Bobrowska, gdy się urodziła, była dziewczynką jak wiele innych. Gdy umierała w wieku 17 lat, stała się kimś zupełnie wyjątkowym pod każdym względem. (…) Obdarzona była niezwykłą wrażliwością i delikatnością sumienia: dostrzegała innych w ich potrzebach, kłopotach, życiowej niezdarności, poczuciu opuszczenia i krzywdy. Otwierała się na świat duchowy. Z dewocją nie miała nic wspólnego, bo oddychała Bogiem i Jego łaską. Wzrastała nie tylko w latach, ale i w mądrości oraz łasce u Boga i ludzi.I przyszła chwila próby. Najbardziej autentyczna droga krzyżowa. Powalające cierpienie w kwiecie wieku, rezygnacja ze wszystkich życiowych planów i zamiarów; ból i wszechogarniające cierpienie. (…) W jej życiu łaska i natura dopełniały się w jedności obrazu Bożego w wątłym człowieku. Była i pozostała drogowskazem do nieba. (…) Wszyscy, którzy ją znali, zaświadczają o jej świętości. Czy dołączy do grona młodych świętych kanonizowanych? Czas pokaże” (fragm. Słowa wstępnego).

Nowe Towar niedostępny 9788372577078 16,95
CENA DETALICZNA20,90 zł
NASZA
CENA
16,95

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Rachunek sumienia dla dorosłych

Best
seller

-15%

Rachunek sumienia dla dorosłych

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję