WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

100 wersetów biblijnych z Janem Pawłem II

Robert J. Morgan

Liczba stron:
256
Wymiary:
135 x 205 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-697-2
Tłumacz:
Krzysztof Pachocki
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Jan Paweł II żył Biblią, z niej czerpał siłę, mądrość i wiarę, na niej mocno opierał swoje nauczanie. Treści i inspiracje biblijne odnajdujemy w jego homiliach, orędziach, katechezach, rozmowach. Zachęcał wszystkich: „Uczmy się korzystać z Pisma Świętego… Słowo Boże niech kształtuje nasze życie i postępowanie”. Jego zdaniem odnowienie zwyczaju czytania Biblii ma wielkie znaczenie dla nas i dla naszej duchowej kondycji.
Proponujemy zatem książkę, która może stać się zachętą do lektury Pisma Świętego: wybór stu komentarzy biblijnych, zaczerpniętych z bogatego nauczania, jakie po sobie zostawił Święty Jan Paweł II.

Nowe Towar niedostępny 9788375166972 5,00
CENA DETALICZNA25,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

RECENZJE W MEDIACH

All-You-Need-Is-Book.blogspot.com

Pamiętacie może tomik „100 wersetów biblijnych, które każdy powinien znać na pamięć”? Pomysł i wykonanie Roberta J. Morgana bardzo przypadły mi gustu, ale teraz znalazłam coś znacznie lepszego! Z okazji kanonizacji Jana Pawła II wydawnictwo Święty Wojciech zebrało 100 cytatów z Pisma Świętego z komentarzami świętego papieża. Takiej perełki nie można przegapić! W publikacji „100 wersetów biblijnych ze św. Janem Pawłem II” znajdziecie sto cytatów z Pisma Świętego, które opatrzone zostały komentarzami Ojca Świętego. Testy te pochodzą z różnych lat pontyfikatu i stanowią znakomity przegląd nauczania Jana Pawła II. Lektura tej książeczki to także świadectwo oczytania i doskonałej znajomości Biblii przez świętego papieża. Każde rozważanie skupia się wokół wyjściowego wersu, ale we wszystkich tekstach znajdują się dodatkowe odniesienia do innych fragmentów Pisma Świętego. Rozważania Ojca Świętego ułożone zostały tematycznie, co ułatwia poruszanie się po tomiku. Żal mi trochę, że wydawca nie zwrócił większej uwagi na wizualny aspekt publikacji, czyli twardą okładkę i tasiemkę do zaznaczania (przyzwyczaiłam się, że właśnie w ten sposób wyd. Święty Wojciech rozpieszcza czytelników), bo genialna treść aż prosi się o solidniejsze opakowanie. Mimo to tomik muszę uznać za jeden z najważniejszych na mojej półce. Każde spotkanie ze słowami Jana Pawła II jest dla mnie wielkim i emocjonującym przeżyciem. Karol Wojtyła był mi bliski z wielu powodów. Wciąż podziwiam jego niesamowitą inteligencję i wrażliwość artystyczną, które dają o sobie znać również w tej książeczce. Przyznaję, że lektura wcale nie jest łatwa, bo wymaga przede wszystkim myślenia, a to nie każdemu odpowiada. „100 wersetów biblijnych…” należy czytać na spokojnie, z rozmysłem i uwagą. Wydaje mi się, że ten tomik osiągnie największy sukces, nie wtedy, gdy sprzeda się cały nakład, ale kiedy ktoś zainspirowany słowami Jana Pawła II postanowi sięgnąć do źródła i rozpocznie osobistą przygodę z lekturą i rozważaniem Pisma Świętego. Właśnie tego Wam życzę.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

11,90 zł

5,00 zł

Philippe Rouillard

KSIĄŻKA

5,00 zł

3,00 zł

KSIĄŻKA
14,90 zł

ks. Benedykt Glinkowski

KSIĄŻKA
1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję