WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

A teraz... pogadajmy o zasadach

Mark Gungor

Liczba stron:
88
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7829-208-1
Tłumacz:
Monika Wilk-Dziuba
Rok wydania:
2016
Wydanie:
Wydanie I
Wydawnictwo:
Vocatio
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

• Czy wolno małżonkom utrzymywać internetowe znajomości, z kim tylko zechcą?
• Co z wyjściem na obiad z osobą przeciwnej płci, na przykład z szefem lub współpracownikiem?
• Co jeśli jedna osoba chce obejrzeć film, który druga uważa za niestosowny?
• No i jest jeszcze wielki temat wychowania dzieci…

Powyższe sprawy to tylko wierzchołek góry lodowej, z jaką zderza się każde małżeństwo. Kiedy zasady w tych lub innych sprawach będą narzucane przez jedną ze stron, rodzące się kłótnie szybko zakończą się oskarżeniami o sprawowanie nadmiernej kontroli i brak zaufania albo i o coś jeszcze gorszego… Są ludzie, którzy myślą, że związek oparty na miłości nie potrzebuje zasad i uważają je wręcz za ciężar nie do uniesienia. Inni są przekonani, że bez wyznaczenia granic małżeństwo padnie ofiarą złych wpływów lub destrukcyjnego zachowania jednej ze stron. Pojawia się więc pytanie: Czy mają oni prawo domagania się ustalenia w związku jakichś zasad postępowania, które będą obowiązywały obydwie strony? Lata doświadczenia w pomaganiu skonfliktowanym małżonkom nauczyły mnie, że małżeństwo, w którym nie panują żadne zasady, jest z góry skazane na porażkę. Ckliwe zapewnienia w stylu „my sobie ufamy” wydają się szlachetne, ale to tylko pozór. Gdzie nie ma jasno ustalonych granic i odpowiedzialności, tam szykują się problemy… góry problemów! Kiedy dwoje kochających się ludzi staje przed ołtarzem, by ślubować sobie wytrwanie w miłości i wierności aż po grób, zaczynają od razu od ustalenia warunków: „w zdrowiu i w chorobie, w dobrej i złej doli, aż do końca życia”. Gdyby nie było warunków, nie można by mówić o prawdziwej miłości. Nawet Bóg ustala warunki, na których okazuje ludziom swoją miłość, gdyż prawdziwa miłość to działanie a nie uczucia. I choć wiele osób uważa inaczej, w tej książce pokażę ci, że koncepcja miłości bezwarunkowej nie tylko nie ma sensu i potwierdzenia w Biblii, ale również nie przynosi niczego dobrego. Dlatego małżonkowie powinni ustalać jasne zasady, które będą wzajemnie respektować.


Mark Gungor jest jednym z najbardziej znanych mówców i doradców w obszarze relacji damsko-męskich w Ameryce. Prowadzi audycje radiowe, występuje w programach telewizyjnych, jest pastorem i autorem książki. Jego najbardziej do tej pory znana seria wykładów zatytułowana Laugh Your Way to a Better Marriage® skierowana jest do wszystkich, którzy obcują z płcią przeciwną, ale Mark jest również autorem i fantastycznym odtwórcą wykładów – widowisk dedykowanych dla singli, nastolatków, kobiet i mężczyzn. Więcej można przeczytać na http://www.laughyourway.com/.Jego wykłady cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie głównie z uwagi na zdolności aktorskie Marka i ogromne poczucie humoru. Potrafi On w sposób zabawny i obrazowy, a dzięki temu łatwy do zapamiętania, opowiadać o różnicach między kobietami i mężczyznami oraz nieporozumieniach, jakie z tego często wynikają. Bez cienia skrępowania mówi o seksie, pornografii czy mastrurbacji. Humor, praktyczne rady i aktorsko odegrane sceny z życia Marka sprawiają, że Jego wykładów słucha się z przyjemnością i łatwo zapamiętuje podawane przez Niego zasady. Żarty i historie z wykładów długo potem opowiada się przyjaciołom i znajomym.

Nowe Towar niedostępny 9788378292081 17,92
CENA DETALICZNA24,90 zł
NASZA
CENA
17,92

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Gregory L. Jantz, Michael Gurian; Ann Mc Murray

KSIĄŻKA

34,90 zł

25,12 zł
Adwokat
Adwokat

Best
seller

-35%

Randy Singer

KSIĄŻKA

39,90 zł

25,93 zł

Jean Vanier

KSIĄŻKA

29,90 zł

5,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję