T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Po drogach Ziemi Świętej. Przewodnik

Ks. Michał Bednarz, ks. Piotr Łabuda

Liczba stron:
196
Wymiary:
140x210
Oprawa:
broszura
ISBN:
978-83-7793-167-7
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Biblos
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Książka tarnowskich biblistów, którzy mają już wieloletnie doświadczenie spotkań z Ziemią Świętą jest oryginalnym opracowaniem poświęconym geograficznym krainom wchodzącym w skład dawnych ziem Izraela. Opracowanie składa się z krótkiego wprowadzenia, wyjaśnienia dotyczącego znaczenia geograficznej przestrzeni Ziemi Świętej i jej historii, oraz czterech kolejnych części geograficznych poświęconych odpowiednio: Równinie Nadmorskiej, centralnemu masywowi górskiemu, zapadlisku Jordanu oraz płaskowyżowi Zajrodania. Całość uzupełnia ostatni, szósty rozdział poświęcony zagadnieniom klimatu, florze i faunie ziemi Chrystusa.
Należy podkreślić ciekawą kompozycję opracowania, w którym dobrze dobrane fotografie znakomicie korespondują z tekstem i ułatwiają czytelnikowi lekturę. Ich indeks, jak również indeksy miast i przewodników pomagają się zorientować zarówno w samej książce jak i potencjalnych kolejnych lekturach na temat Ziemi Świętej.
Nowe Towar niedostępny 9788377931677 23,71
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
23,71

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję