T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Boże Narodzenie — książka do kolorowania dla dzieci i dorosłych!

14 października 2019

Boże Narodzenie — książka do kolorowania dla dzieci i dorosłych!

Kolorowanka na Boże Narodzenie — świetny sposób na wspólną zabawę

 

Kolorowanka świąteczna Boże Narodzenie autorstwa Antonii Jackson oraz Felicity French to  nie lada gratka dla każdego malucha, który każdą wolną chwilę spędza na rysowaniu. Książka do kolorowania w przejrzysty sposób przedstawia dzieciom historię narodzin Chrystusa. Pozwala ona na rozważanie tej historii scena po scenie, tworząc swoją własną opowieść wigilijną. Wystarczy tylko sięgnąć po kredki czy pisaki. Takie książki do kolorowania dla dzieci to znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z pociechą i pogłębienie jej wiary. Znakomicie sprawdzą się one w roli prezentu bożonarodzeniowego.

 

Książki do kolorowania dla dorosłych

 

Wbrew pozorom, książki do kolorowania przeznaczone są nie tylko dla dzieci. W księgarni internetowej Święty Wojciech znaleźć można również książki do kolorowania dla dorosłych. Skutecznie rozładowują one napięcie i pomagają się zrelaksować i uspokoić myśli. Dodatkowo, tego typu kolorowanki pobudzają kreatywność, wzmacniają koncentrację i pomagają obudzić w sobie wewnętrzne dziecko. Przykładem takiej pozycji może być „Świat ikon. Kolorowanka dla dorosłych.” Na 79 stronach znalazło się kilkadziesiąt efektownych ikon do pokolorowania. Taka książka świetnie sprawdzi się na przykład w podróży.

 

Kolejna propozycja to „365 sentencji dla kobiet. Kolorowanka antystresowa.” Poza rysunkami do kolorowania z misternymi, koronkowymi wzorami, znaleźć można tu również dziesiątki sentencji mistrzów zen pozwalających zatrzymać się i znaleźć chwilę na refleksję. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet chcących się zrelaksować i pozbyć złych emocji.

 

Zarówno dorosłym, jak i nastolatkom do gustu przypadnie książka do kolorowania „Zaczarowany las” Johanny Basford, która to jest kontynuacją bestsellerowego „Tajemniczego ogrodu”, czyli najpopularniejszej kolorowanki na świecie. Na uwagę zasługują tutaj piękne, zróżnicowane, bogate w szczegóły, cieszące oko ilustracje.

  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję