WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Jaki prezent na chrzest? Kilka propozycji

10 lipca 2019

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego najbliższej rodziny. Jaki prezent na chrzest sprawdzi się najlepiej? Odpowiedź poznacie czytając dzisiejszy wpis

 

„Pamiątka Chrztu Świętego”

 
Zastanawiając się nad tym, jaki prezent na chrzest sprawdzi się najlepiej, warto rozważyć zakup uniwersalnego, ponadczasowego podarunku, który na długi czas przypominać będzie o tym specjalnym dniu. Przykładem może być Pamiątka Chrztu Świętego autorstwa Piotra Krzyżewskiego. Książka ta zawiera szereg cytatów biblijnych oraz literackich korespondujących z sakramentem, ale nie tylko. Znaleźć można tu również podziękowania, modlitwy oraz miejsce na umieszczenie daty i miejsca przyjęcia chrztu, a także pamiątkowych fotografii. „Pamiątka Chrztu Świętego” pomoże dziecku nabrać świadomości, czym jest ten sakrament i jakie ma on znaczenie w życiu każdego chrześcijanina. W naszej księgarni zaopatrzyć można się również w jubileuszowe wydanie „Pamiątki Chrztu Świętego”, które wydane zostało z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski.
 

Pismo Święte

 
Co na prezent na chrzest? Kolejna nasza propozycja to Pismo Święte. Zastanawiając się, jaki prezent na chrzest dla chłopca lub dziewczynki wybrać, warto rozważyć zakup Biblii dla dzieci. W asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech znaleźć można bogaty wybór tego typu pozycji. Przykładem może być „Biblia. Święta historia dla naszych dzieci.” Książka ta posiada efektowną, złoconą oprawę, co czyni z niej idealny pomysł na prezent. Stanowi ona rzetelne opracowanie Biblii przywołujące najważniejsze wydarzenia ze Starego oraz Nowego Testamentu. Na uwagę zasługują tutaj kolorowe, piękne ilustracje, które pozwalają dzieciom na lepsze wyobrażenie sobie przedstawionych w Piśmie Świętym wydarzeń. Równie ciekawą propozycją na prezent na chrzest są „Historie biblijne.” Mają one postać książeczki do kąpieli pełnej zabawnych opowieści. Produkt został wykonany z wysokiej jakości, trwałego, nieprzepuszczającego wody materiału wielokrotnego użytku.
 

Książki dla małych dzieci

 
Co na prezent na chrzest dla dziewczynki? Na taką okazję znakomicie sprawdzi się pozycja „Boże drogowskazy dla dziewczynki” autorstwa brata Tadeusza Rucińskiego. W książce tej autor w prostych słowach opowiada o 10 przykazaniach. Kolejna propozycja to „Jezus spotyka ludzi.” W książce tej młodzi czytelnicy mogą zapoznać się z najważniejszymi historiami Nowego Testamentu. Dzięki niej dowiedzą się oni jak nauczał on i uzdrawiał w różnych sytuacjach. Każda z opowieści przedstawiona jest w niezwykle przystępny sposób. Na uwagę zasługują tutaj również piękne ilustracje przedstawiające krajobrazy, zwierzęta, ludzi oraz rzeczy. Książka przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia. Co na prezent na chrzest dla chłopca? Każdemu maluchowi do gustu przypadnie z pewnością „Przypowieść o dobrym pasterzu z kolorowankami.” Książka ta obejmuje tekst przypowieści Jezusa, barwne ilustracje, wyjaśnienia, pytania, modlitwy oraz kolorowanki.
 
 
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję