WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Ks. Piotr Glas — „Ostatnie wołanie Maryi”

13 maja 2020

Szukając wartościowej książki religijnej, warto sięgnąć po „Ostatnie wołanie Maryi” Piotra Glasa. Kim jest jej autor? O czym opowiada ta pozycja?


Ks. Piotr Glas urodził się w Rabce. Ukończył studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a następnie pełnił posługę kapłańską w Szczecinie. Po pewnym czasie zdecydował się wyjechać do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka do dzisiaj. Piotr Glas pełni posługę duszpasterską w diecezji Portsmouth. Przez 10 lat swojej posługi, poza pełnieniem codziennych obowiązków był również egzorcystą. O swoich doświadczeniach z tym związanych wielokrotnie opowiadał w swoich książkach oraz udzielanych wywiadach. Jako egzorcysta spotykał dziesiątki opętanych osób w każdym wieku. Swoją konsekwentną modlitwą uzdrawiał osoby uznawane powszechnie za chore psychicznie. Ks. Piotr Glas jest powszechnie znany jako propagator kultu Matki Bożej. Jak sam przyznaje, poznał ją dopiero wówczas, gdy został kapłanem. Wcześniej nie doceniał jej roli w Kościele. W swoich kazaniach, Piotr Glas często mówi o Matce Boskiej, jej roli w kościele, ogromnej mocy wstawienniczej oraz objawieniach, polecając modlitwę do niej w każdej sprawie.
 
Ks. Piotr Glas regularnie prowadzi rekolekcje (w tym również internetowe) i konferencje oraz wypowiada się w mediach na tematy związane z wiarą katolicką. Jest on także autorem wielu poczytnych książek. Jednym z dzieł Piotra Glasa jest „Ostatnie wołanie Maryi." Poruszone są w niej zagadnienia, takie jak: Jak rozumieć wydarzenia ostatnich kilku dekad? Co Maryja chce nam powiedzieć o czasach, w których żyjemy? Jaką nadzieję nam zostawia? Jak podkreśla autor, jej wołania są odpowiedzią na współczesny kryzys wiary. To także niezwykle cenne wskazówki na temat tego, co należy zrobić, aby przygotować się na przyjście Zbawiciela.
 
To jednak nie jedyna książka Piotra Glasa. Jest on również autorem dzieła o nazwie „Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu.” W rozmowie przeprowadzonej z Tomaszem P. Terlikowskim, ksiądz podpowiada, jak pozostać wiernym Bogu, wyzwolić się z sideł grzechu i cieszyć z bliskości Pana. Mówi on tam również o szeregu duchowych zagrożeń, jakie czekają na współczesnych katolików.
 
Godna polecenia jest także książka „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych.” Piotr Glas opowiada w niej o swoim życiu, drodze do Boga, posłudze księdza i egzorcysty oraz kryzysie duchowym. W książce podkreśla, że Jezus Chrystus kocha nas i pragnie naszego dobra. Podpowiada również, jak bronić się przed zagrożeniami, które mogą zniszczyć naszą przyjaźń z Bogiem oraz jak wejść na drogę duchowego uzdrowienia. Ta książka stanowi obowiązkową pozycję dla każdej osoby, która chce rozwijać swoje życie duchowe, dążyć do zbawienia i pokonywać stawiane przed nią przeciwności.
 
Książki Piotra Glasa to świetny pomysł na prezent dla każdego katolika.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję