WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Modlitwa do Ojca Pio

11 stycznia 2021

Ojciec Pio był żywym obrazem Chrystusa Ukrzyżowanego. Krzyż Zbawiciela stał się dla niego nie tylko szkołą kapłaństwa, lecz również źródłem miłości wobec ludzi, których uzdrawiał (zarówno dotykiem, jak i na odległość) i pocieszał w trudnych chwilach. Był on również spowiednikiem, którego Bóg obdarzył łaską przenikania ludzkich sumień. Św. Ojciec Pio otrzymał dar bilokacji, przewidywania przyszłości i poznawania języków obcych.

 

Ojciec Pio to postać znana chyba każdej osobie wierzącej. Był on prezbiterem, włoskim kapucynem, stygmatykiem i świętym Kościoła Katolickiego. Wiele osób w trudnych chwilach zwraca się z modlitwą do Ojca Pio o pomoc. Kim była ta postać? Jak się do niej modlić?


Jakie są najpopularniejsze modlitwy do św. Ojca Pio? Przykładem modlitwy do Ojca Pio o uzdrowienie jest:

 

„Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, abym uwierzył, że Twoja dobra wola jest dla mnie, mojego umysłu, ciała i duszy.

 

Okryj mnie najszlachetniejszą krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

 

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.”

 

Wiele modlitw do Ojca Pio, w tym modlitwę o uzdrowienie Ojca Pio, znaleźć można w modlitewnikach dostępnych w asortymencie naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech. Przykładem takiego wydawnictwa jest „Droga Krzyżowa ze św. Ojcem Pio” autorstwa Anny Matysiak.

 

Chcąc dowiedzieć się nieco więcej na temat tej postaci, warto sięgnąć po jedną z książek z działu „Święci, Biografie, Świadectwa". Godnym polecenia wydawnictwem jest „Światło świętego ojca Pio Myśli i modlitwy” Patricka Sbalchiero. Książka ta jest niepowtarzalną szansą, aby zajrzeć głęboko w duszę tego wielkiego kapłana, poznać jego przejmujące medytacje na temat Matki Boskiej, Kościoła, Aniołów, rodziny, demonów oraz grzechu. Za sprawą zawartych w niej tekstów, mistyczne przeżycia ojca Pio stają się niezwykle bliskie.

W naszym asortymencie nie brak także rozmaitych wydań Biblii, w tym Pisma Świętego Starego Testamentu.

 

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję