Szatki do chrztu na 2023 — nasze propozycje

Szatki do chrztu na 2023 — nasze propozycje

Do produkcji szatek do chrztu najczęściej wykorzystuje się materiały, takie jak bawełna, satyna czy atłas. W sklepach z dewocjonaliami znaleźć można między innymi produkt, jakim jest szatka do chrztu z haftem. Może on być wykonany komputerowo lub ręcznie, przy pomocy specjalnych nici hafciarskich. Tego typu szatki może zdobić między innymi wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus, gołębicy czy Anioła Stróża. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się personalizowane szatki do chrztu. Przykładem jest szatka do chrztu z imieniem dziecka. Dodatkowo, znajdować może się na niej data oraz miejsce przyjęcia sakramentu. Jeżeli chodzi o kolorystykę, szatka do chrztu dla dziewczynki z haftem przeważnie występuje w odcieniach różu, a szatka do chrztu dla chłopca z haftem — niebieskiego.

Nasza katolicka księgarnia internetowa Święty Wojciech ma w swojej ofercie wysokiej jakości, starannie wykonane, modne szatki do chrztu z haftem.

Godna polecenia jest między innymi szatka do chrztu biała z niebieskim haftem. Szata do chrztu została uszyta z atłasu. To wysokiej jakości, gładki materiał, który z jednej strony jest błyszczący, z drugiej — matowy. Wykonuje się go przy pomocy specjalnego splotu atłasowego. Produkt ten idealne sprawdzi się jako szatka do chrztu dla chłopczyka. Zdobi go bowiem elegancki, niebieski haft. Oryginalnego wyglądu nadaje szatce niewielka aplikacja znajdująca się przy dekolcie. Na uwagę zasługują tutaj także eleganckie wykończenia rękawów oraz dołu. Szatka do chrztu haftowana ma długość 33 cm i szerokość 22 cm.

Kolejna propozycja to szatka do chrztu różowy haft. Została ona wyprodukowana z wysokiej jakości atłasu. Szatkę zdobi wycinany haft z motywem gołębicy oraz elegancki kołnierzyk. Szatka do chrztu dla dziewczynki z haftem ma długość 33 cm. Szerokość pod pachami to 22 cm.

W naszym asortymencie dostępne są także uniwersalne szatki do chrztu, które nadają się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Przykładem jest szatka do chrztu biała ze złotym aniołem koronka. Została ona obszyta dookoła stylową koronką. Po środku znajduje się wyhaftowany złotymi nićmi aniołek oraz napis Pamiątka Chrztu Świętego.

Modlitwa za dzieci do codziennego odmawiania
20 stycznia 2023

Modlitwa za dzieci do codziennego odmawiania

Modlitwa za dzieci jest szczególnie ważna, ponieważ dzieci są szczególnie podatne na wpływy z zewnątrz i potrzebują ochrony i opieki. Rodzice i inni opiekunowie są odpowiedzialni za modlitwę za swoje dzieci, aby pomóc im w rozwijaniu się jako ludzie wierzący i wypełniający swoje przeznaczenie w życiu.

Modlitwa do ducha świętego, która działa!
20 stycznia 2023

Modlitwa do ducha świętego, która działa!

Modlitwa do Ducha Świętego to jeden z najważniejszych elementów wiary chrześcijańskiej. Jej treść została przekazana przez samego Jezusa Chrystusa, który nakazał swoim uczniom modlić się do Ducha Świętego i prosić Go o pomoc w wierze i codziennym życiu.

Wyjątkowe Albumy historyczne
5 stycznia 2023

Wyjątkowe Albumy historyczne

W poprzednich latach nakładem Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu ukazały się dwa wyjątkowe albumy, które nasi Czytelnicy mogą bezpłatnie pobrać ze strony internetowej www.swietywojciech.pl. Publikacje adresowane są zarówno do zawodowych historyków, jak i osób amatorsko zajmujących się historią, czy genealogią.

COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu