Szatki do chrztu na 2023 — nasze propozycje

Szatki do chrztu na 2023 — nasze propozycje

Do produkcji szatek do chrztu najczęściej wykorzystuje się materiały, takie jak bawełna, satyna czy atłas. W sklepach z dewocjonaliami znaleźć można między innymi produkt, jakim jest szatka do chrztu z haftem. Może on być wykonany komputerowo lub ręcznie, przy pomocy specjalnych nici hafciarskich. Tego typu szatki może zdobić między innymi wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus, gołębicy czy Anioła Stróża. W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się personalizowane szatki do chrztu. Przykładem jest szatka do chrztu z imieniem dziecka. Dodatkowo, znajdować może się na niej data oraz miejsce przyjęcia sakramentu. Jeżeli chodzi o kolorystykę, szatka do chrztu dla dziewczynki z haftem przeważnie występuje w odcieniach różu, a szatka do chrztu dla chłopca z haftem — niebieskiego.

Nasza katolicka księgarnia internetowa Święty Wojciech ma w swojej ofercie wysokiej jakości, starannie wykonane, modne szatki do chrztu z haftem.

Godna polecenia jest między innymi szatka do chrztu biała z niebieskim haftem. Szata do chrztu została uszyta z atłasu. To wysokiej jakości, gładki materiał, który z jednej strony jest błyszczący, z drugiej — matowy. Wykonuje się go przy pomocy specjalnego splotu atłasowego. Produkt ten idealne sprawdzi się jako szatka do chrztu dla chłopczyka. Zdobi go bowiem elegancki, niebieski haft. Oryginalnego wyglądu nadaje szatce niewielka aplikacja znajdująca się przy dekolcie. Na uwagę zasługują tutaj także eleganckie wykończenia rękawów oraz dołu. Szatka do chrztu haftowana ma długość 33 cm i szerokość 22 cm.

Kolejna propozycja to szatka do chrztu różowy haft. Została ona wyprodukowana z wysokiej jakości atłasu. Szatkę zdobi wycinany haft z motywem gołębicy oraz elegancki kołnierzyk. Szatka do chrztu dla dziewczynki z haftem ma długość 33 cm. Szerokość pod pachami to 22 cm.

W naszym asortymencie dostępne są także uniwersalne szatki do chrztu, które nadają się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Przykładem jest szatka do chrztu biała ze złotym aniołem koronka. Została ona obszyta dookoła stylową koronką. Po środku znajduje się wyhaftowany złotymi nićmi aniołek oraz napis Pamiątka Chrztu Świętego.

Wakacje ze Słowem - darmowy e-book na czas urlopu!
4 sierpnia 2023

Wakacje ze Słowem - darmowy e-book na czas urlopu!

„Wakacje ze Słowem” to darmowy e-book Wydawnictwa Świętego Wojciecha przygotowany specjalnie dla Czytelników, którzy właśnie wybierają się na urlop, ale także tych, którzy pozostały czas lata pragną wykorzystać na duchowy wzrost i rozwój relacji z Bogiem.

Najsłynniejsze cytaty Księdza Jana Kaczkowskiego
15 czerwca 2023

Najsłynniejsze cytaty Księdza Jana Kaczkowskiego

Ksiądz Jan Kaczkowski, znany polski kapłan, ewangelizator i autor, przemawiał do serc milionów ludzi, wnosząc nastrój refleksji, inspiracji i nadziei. Jego słowa nie tylko dotykały wierzących, ale również dotykają wszystkich tych, którzy pragną zrozumieć głębszy sens życia.

Modlitwa za chorych - siła i nadzieja w trudnych chwilach
15 czerwca 2023

Modlitwa za chorych - siła i nadzieja w trudnych chwilach

W obliczu choroby, zarówno własnej, jak i bliskich nam osób, często poszukujemy źródeł siły, pocieszenia i nadziei. Modlitwa od wieków stanowi nieodłączną część ludzkiego doświadczenia duchowego i w tych trudnych momentach nabiera szczególnego znaczenia. Jest to czas, gdy kierujemy swoje myśli i uczucia w stronę Boga, wierząc w Jego obecność, wsparcie i uzdrowienie.

COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O. Realizacja sklepu