Obudź w sobie życie. W obliczu niepłodności

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
ISBN9788367770583
WydawcaPROMIC

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 24,90 zł Regular Price 34,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Książka ukazuje nową perspektywę nie tylko dla par zmagających się z problemem niepłodności, który dotyka dzisiaj coraz więcej ludzi, ale także dla tych, którzy pragną towarzyszyć im w tym trudnym czasie. We współczesnym świecie, gdzie relacje międzyludzkie są niezwykle kruche, małżeństwo może być w pełni płodne, gdy akceptuje własne powołanie. Nieodłącznym elementem tej akceptacji jest otwartość na życie, nie tylko pozostawienie przestrzeni dla drugiej osoby, ale również zrozumienie i przyjęcie tego, wobec czego życie może każdego człowieka nieoczekiwanie postawić. Głębokie i autentyczne, przeniknięte życiową mądrością, osobiste przemyślenia autorów dotyczą realiów współczesności, rzeczywistych codziennych problemów i strapień nieobcych nikomu, kto próbuje nadać sens i kierunek swojemu życiu w relacji z inną osobą. 

Maria Rosaria Fiorelli i Giovanni Gentili są doradcami rodzinnymi. Nauczycielka w szkole średniej i inżynier są członkami wspólnoty Chemin Neuf i uczestniczą w rozmaitych działaniach edukacyjnych i wspierających dla par narzeczeńskich i małżeńskich, m.in. w ramach inicjatywy Mystery Project oraz rekolekcji Count the Stars dla osób zmagających się z niepłodnością.

W małżeństwie i w życiu nie ma bowiem elementów niepotrzebnych, skrawków do wyrzucenia, płodność zaś rozkwita wówczas, gdy trwamy razem tu i teraz.
- Maria R. Fiorelli, Giovanni Gentili

Życie i miłość są ściśle związane. Z miłości płynie życie, a z życia, jako największy i najcenniejszy owoc, bierze się miłość.
-  ks. Józef Tischner

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu