Pudełko prezentowe na Pierwszą Komunię Świętą - srebrny obrazek DZIEWCZYNKA

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
169,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Eleganckie pudełko prezentowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Pudełko wykonane z naturalnego drewna, udekorowanego od wewnętrznej strony ozdobną karteczką z życzeniami. Wewnątrz pudełka znajduje się srebrny obrazek przedstawiający dziewczynkę przyjmującą Hostię. Z przodu obrazka został fabrycznie wygrawerowany napis "Pamiątka I Komunii Świętej".

Obrazek wyprodukowany został przez firmę Beltrami – do jego produkcji wykorzystano innowacyjny metal szlachetny o nazwie MIRO-SILVER, opatentowany na terytorium całej Europy. To nowoczesny surowiec pokryty w procesie atomowym warstwą czystego srebra 999,95. Dzięki temu obrazek jest odporniejszy na odkształcenia mechaniczne i śniedzenie oraz doskonale odbija światło. Dodatkowo obrazek zabezpieczony jest warstwą lakieru, która chroni go przed czynnikami zewnętrznymi. Obrazek można powiesić lub postawić na dołączonej podstawce.

Uwaga!

Do czyszczenia obrazka zalecane jest używanie wyłącznie czystych, miękkich ściereczek, a w przypadku zabrudzeń letniej wody. Nie należy stosować detergentów, alkoholu ani znajdujących się w sprzedaży środków i ściereczek do czyszczenia srebra, gdyż mogą one uszkodzić warstwę ochronną.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu