WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Modlitewnik Jana Pawła II

10 września 2020

Jan Paweł II był świadkiem głębokiej, oddanej modlitwy. Dał przykład życia, które od początku aż do końca przenikała Boża mądrość oraz łaska. Chcąc modlić się wraz z nim, warto zaopatrzyć się w modlitewnik Jana Pawła 2 dostępny w naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech.

 
"Modlitewnik Jana Pawła II" został wydany z okazji 100. rocznicy jego urodzin.  Opracowan został on przez Magdalenę Marciniak. Wydawnictwo to adresowane jest do wszystkich jego czcicieli oraz osób, które szukają skutecznego orędownictwa w wielu różnych sprawach. Modlitewnik zawiera starannie opracowany wybór modlitw — zarówno tych napisanych przez Jana Pawła II, jaki takich, z pomocą których prosić możemy o łaski za Jego wstawiennictwem. Ciekawym uzupełnieniem są nabożeństwa tradycyjne z Janem Pawłem II — różaniec, droga krzyżowa czy koronka do Miłosierdzia Bożego oraz specjalna strona, na której upamiętnić można parafialne obchody Roku Jana Pawła II oraz jego 100. urodzin.
 
Nasza katolicka księgarnia internetowa Święty Wojciech oferuje także inne modlitewniki. Godne polecenia są w szczególności:
 
  • Modlitewnik na trudne chwile” — zawiera on szereg modlitw na chwile osamotnienia, bezradności, smutku, żałoby czy inne trudne sytuacje. Znaleźć można tutaj także najważniejsze informacje na temat świętych, do których zwracać możemy się w różnych trudnościach i modlitwy za ich wstawiennictwem.
  •  
  • Modlitewnik ma dużą, wyraźną czcionkę, dzięki czemu dobrze sprawdzać będzie się u osób starszych. Dzięki poręcznemu formatowi, można go mieć zawsze przy sobie. Po modlitewnik ten sięgnąć można zarówno w kościele, jak i w podróży.
  •  
  • Modlitewnik. Miłosierdzie Boże" — to idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą zawierzyć się Miłosierdziu Bożemu i praktykować jego kult. Modlitewnik ten stanowi nieocenioną pomoc w wypełnianiu orędzia, jakie pozostawiła dla nas święta Faustyna Kowalska. Wydawnictwo to zawiera między innymi: nabożeństwa modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego, akty zawierzenia, nabożeństwa do Maryi Matki Miłosierdzia, modlitwy z „Dzienniczka świętej Faustyny”, pieśni oraz myśli świętych o Miłosierdziu Bożym.
  •  
  • Modlitewnik Róż Różańcowych” — to wyjątkowy modlitewnik dedykowany osobom należącym do Żywego Różańca. Stanowić może on praktyczną pomoc dla wszystkich tych, którzy każdego dnia modlą się w intencjach parafii oraz księży w niej posługujących. Modlitewnik zawiera kilka różnych rozważań tajemnic różańcowych, pieśni związane z różańcem, modlitwy, takie jak akt osobistego oddania czy litania loretańska, rys historyczny oraz hymn Żywego Różańca i miejsce na personalizację oraz comiesięczne wpisywanie właściwej tajemnicy.
  •  
  • Modlitewnik do św. Józefa — książka ta zawiera najpiękniejsze modlitwy, nowenny oraz litanie do świętego Józefa. Znaleźć można tutaj także niezwykłe nabożeństwo pierwszych śród miesiąca, jakie zostało podarowane przez niego Itapirandze. Zawarte w książce modlitwy skutecznie pomagają w rozwiązywaniu rozmaitych problemów i trudności.
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję