Droga Krzyżowa 2024 - Moja DROGA KRZYŻOWA we wspólnocie Kościoła - zestaw dla 10 dzieci

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Rok wydania2024
WydawcaWydawnictwo Święty Wojciech

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
50,00 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Moja DROGA KRZYŻOWA we wspólnocie Kościoła
 

Oferujemy atrakcyjną pomoc duszpasterską dla dzieci na nabożeństwa drogi krzyżowej podczas Wielkiego Postu. Zgodnie z tegorocznym hasłem duszpasterskim, nasza pomoc nie tylko umożliwi dzieciom głębsze przeżycie drogi krzyżowej, ale także ułatwi im pracę nad sobą w okresie Wielkiego Postu oraz wzmacnia więzi z wspólnotą Kościoła.

Pomoc składa się z harmonijki, która przedstawia poszczególne stacje Drogi Krzyżowej za pomocą wyjątkowej grafiki i interesujących zadań do wykonania. Harmonijka pełni rolę przewodnika podczas nabożeństw, pomagając dzieciom lepiej zrozumieć i przeżyć misterium Męki Pańskiej.

Dodatkowo, do harmonijki dołączamy 6 naklejek, z którymi dzieci będą mogły ozdobić brakujące ilustracje na poszczególnych stacjach. Każda naklejka jest przypisana do piątku Wielkiego Postu, co dodatkowo pobudza zaangażowanie dzieci w okresie przygotowawczym do Wielkanocy.

Format po złożeniu 8,5 cm x 12 cm.

6 naklejek o wymiarach 6 cm x 8 cm.

Pakowane po 10 kompletów.

Dla duszpasterzy i katechetów do dokupienia 7 różnych rozważań drogi krzyżowej w pliku pdf.

Jako uzupełnienie pomocy polecamy osobno sprzedawany baner.

 

Dlaczego warto korzystać z pomocy duszpasterskiej „Moja DROGA KRZYŻOWA we wspólnocie Kościoła”?

  1. Pogłębia przeżycie Drogi Krzyżowej: Harmonijka z grafiką i zadaniami umożliwi bardziej osobiste i głębokie przeżycie nabożeństw Drogi Krzyżowej.
  2. Wspiera w okresie Wielkiego Postu: Pomoc duszpasterska nie tylko skupia się na samych nabożeństwach, ale także oferuje narzędzia do prowadzenia wielkopostnej refleksji i pracy nad sobą, co zgodne jest z duchem przygotowania do Wielkanocy.
  3. Wzmacnia więzi z Kościołem: Działania skoncentrowane na wspólnym przeżywaniu Drogi Krzyżowej sprzyjają budowaniu więzi społecznościowej wśród dzieci i młodzieży, umacniając ich związek z lokalną wspólnotą Kościoła.
  4. Kreatywna forma nauki: Zadania i grafika w harmonijce nie tylko edukują, ale także angażują dzieci w kreatywny proces nauki.
  5. Stymulowanie zaangażowania poprzez naklejki: Naklejki na poszczególne piątki Wielkiego Postu stymulują zaangażowanie dzieci w regularne uczestnictwo w nabożeństwach, dzięki możliwości zbierania i ozdabiania harmonijki w trakcie całego okresu przygotowawczego.
Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu