Gra planszowa Trzej Królowie

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
WydawcaWydawnictwo Kościuszko

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 16,90 zł Regular Price 19,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

Kup grę  "Trzej Królowie" dla swojej rodziny lub podaruj przyjaciołom, sąsiadom - to doskonały sposób na przedłużenie Orszaku Trzech Króli po powrocie do domu.

W pakiecie oprócz dwóch gier planszowych znajdują się dwa opowiadania ks. Janusza Stańczuka i Roberta Kościuszki. Gry zbudowane w oparciu o historię podróży do Betlejem.

"Mędrcy Świata, Monarchowie" jest grą kooperacyjną opartą na wspólnym działaniu, która zapewni całej rodzinie radosny czas." Zawiera ponad 30 różnorodnych propozycji zabaw, konkursów i gier, które gracze podejmują wędrując po planszy jako biblijni Mędrcy ze Wschodu. Zarówno rodzice, jak i dzieci, z pewnością będą się przy niej dobrze, i co o ważniejsze, WSPÓLNIE bawić, zamiast spędzać długie godziny przed ekranem komputera, smartfona, czy telewizora. Celem gry jest przede wszystkim pogłębienie relacji między członkami rodziny oraz wartościowe przeżycie Świąt Bożego Narodzenia i Święta Trzech Króli. Zarówno rodzice, jak i dzieci, z pewnością będą się przy niej dobrze i - co ważniejsze - WSPÓLNIE bawić.

"Droga do Betlejem", to szalony wyścig pasterzy do żłóbka. Po drodze zbieramy cukierki lub inne słodycze i rywalizujemy o to, kto wykona lepiej śmieszne, czasem trudniejsze, a czasem łatwiejsze zadania. Dużo śmiechu i dobrej zabawy oraz wysoka dawka emocji gwarantowane! Przy okazji, gracze przypomną sobie wszystkie prawdziwe wydarzenia związane z narodzeniem Jezusa opisane w Biblii.

Obie gry oparte są na rzucaniu kostką, a zasady można opanować w trakcie grania, w ciągu kilku chwil.
Wiek 6-106 lat (główni gracze to uczniowie szkoły podstawowej)
Czas rozgrywek: do 40 minut
Ilość graczy 2-6 osób

Uwaga! Aby gra była tak przystępna cenowo, nie zawiera kostki i pionków. Jednak każdy ma je w domu :-) 

Partnerzy wydania: Kościół Domowy Archidiecezji Warszawskiej i Wydawnictwo św. Wojciecha. 

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu