T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Praktyczny przewodnik po przepisach prawa kościelnego

Ks. Jan Glapiak

Liczba stron:
222
Wymiary:
120x180mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-486-2
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Autor niniejszego przewodnika po przepisach prawa kościelnego – ks. dr Jan Glapiak, Przewodniczący Referatu Prawnego, Dyscypliny Sakramentów i Sakramentaliów Kurii Metropolitalnej w Poznaniu – zamieścił w nim 105 artykułów.

Dotyczą one przede wszystkim sakramentów, poruszają także niektóre inne sprawy związane z wiarą i przynależnością do Kościoła katolickiego. W tekstach tych ks. Jan Glapiak odpowiada na – często bardzo dociekliwe i szczegółowe – pytania czytelników, którzy szukają wyjaśnień i porady w różnych sytuacjach życiowych. Czyni to nie tylko z wielką kompetencją, ale także ze swadą, co sprawia, że książkę czyta się znakomicie i z zaciekawieniem.

Artykuły, publikowane na łamach „Przewodnika Katolickiego”, cieszyły się zainteresowaniem szerokiego grona czytelników, w tym kapłanów, którym pomagały w pracy duszpasterskiej. Podobne powodzenie można wróżyć książce.

INNE WYDANIA
CENA

16,90 zł

10,90 zł

Nowe Towar dostępny 9788375164862 14,90
CENA DETALICZNA16,90 zł
NASZA
CENA
14,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 2,99 zł

Recenzje czytelników

Średnia ocen: Brak ocen

5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Mateusz Pietrzak

Opinia z dnia: 16.05.12r

Praktyczny przewodnik po przepisach prawa kościelnego" to książka przydatna nie tylko dla księży czy studentów teologii, ale również dla każdego z nas. Autor, ksiądz Jan Glapiak, Przewodniczący Referatu Prawnego, Dyscypliny Sakramentów i Sakramentaliów Kurii Metropolitalnej w Poznaniu, krótko i zwięźle opisuje w niej najważniejsze kwestie z życia Kościoła Katolickiego. Warto zaopatrzyć się w tą pozycję, ponieważ na pewno zaciekawi oraz może przydać się w życiu

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję