WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Książka "Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych”

23 kwietnia 2020

Lektura książek o rozwoju duchowym to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech. Jedną z takich pozycji jest „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” autorstwa księdza Piotra Glasa. Co to za książka i dlaczego warto ją przeczytać?  


Wspomniany Piotr Glas jest polskim księdzem katolickim, znanym rekolekcjonistą oraz byłym egzorcystą diecezji katolickiej w Portsmouth (zawód ten wykonywał przez ponad 10 lat). Znany jest jest ogromnego kultu Matki Boskiej (często wypowiada się o niej i jej roli w kościele, jej wielkiej roli wstawienniczej i objawieniach; poleca modlić się do niej w każdej sprawie) oraz kontrowersyjnych poglądów. Od ponad 20 lat pełni on posługę duszpasterską w Wielkiej Brytanii. Regularnie pojawia się w Polsce. Jego kazania i konferencje przyciągają tłumy wiernych.
 
Ksiądz Piotr Glas jest autorem 5 książek. Jedną z nich jest „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych.” Książka ma formę rozmowę przeprowadzonej przez Tomasza Terlikowskiego. Ksiądz Glas opowiada w niej o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga i posłudze kaznodziei oraz egzorcysty. Podkreśla również, że Jezus kocha każde z nas i pragnie każdego dobra. Książka odpowiada na pytania, takie jak: „Czy ludzie nie zamykają drzwi przed Chrystusem?”, „Jak bronić się przed zagrożeniami, które mogą zniszczyć naszą przyjaźń z Bogiem?” czy „Co zrobić, aby wejść na drogę duchowego uzdrowienia?”. To pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która chce rozwijać swoje życie duchowe, pokonywać przeciwności losu i dążyć do zbawienia.
 
W 2019 na sklepowych półkach pojawiło się wydawnictwo zbiorowe „Proroctwo, które można wypełnić.” W książce tej znaleźć można wywiady z duchowymi przewodnikami oraz świadkami Chrystusa, między innymi na temat roli Polski i Polaków w Bożym planie zbawienia. Ksiądz Piotr Glas podkreśla tam, że jesteśmy aktualnie świadkami duchowej walki na śmierć i życie. Jego zdaniem Polska jest jedynym krajem na kontynencie europejskim, w którym podtrzymywana jest tradycyjna wiara.
 
Kolejną godną polecenia książką autorstwa Piotra Glasa jest „40 dni walki duchowej." Ma ona formę 40 — dniowych rekolekcji wielkopostnych wraz z rozważaniami, które mogą odmienić życie czytelników na zawsze. Książka ta porusza zagadnienia, takie jak: „Czym jest walka duchowa?”, „Jak nie poddać się lękom i rozpaczy?”, „Czy czasy ostateczne już się rozpoczęły?”, „Na czym polega pokuta”? czy „Jaką rolę w naszych codziennych zmaganiach odgrywa Matka Boska?”.
 
Warto wspomnieć tutaj także o książce „Ostatnie wołanie Maryi." Książka ta odpowiada na pytania, takie jak: „Jak rozumieć tragiczne wydarzenia ostatnich kilku dekad?” czy „Co Maryja chce nam powiedzieć o czasach zamętu, w których przyszło nam żyć?”. Piotr Glas prowadzi nas przez kolejne orędzia Matki Boskiej — w Fatimie, Akicie, Kibeho i La Salette.
 
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję