Tajemny szyfr

Ocena:
0% of 100
Więcej informacji
Ilość stron528
ISBN978-83-8065-129-6
Oprawamiękka ze skrzydełkami

Obecna cena jest najniższą z ostatnich 30 dni

Nasza cena
Cena promocyjna 10,00 zł Regular Price 39,90 zł
  • Bezpieczne płatności
  • 14 dni na zwrot
  • Dostawa już od 9.99 PLN

To odkrycie może wstrząsnąć światem W trakcie remontu jednej z nowojorskich kamienic ekipa budowlana natrafia na sekretne pomieszczenie. Tom Bohannon znajduje w nim pergaminowy zwój zapisany tajemniczymi znakami, które nie przypominają żadnego znanego mu alfabetu. Mężczyzna czuje, że nie zazna spokoju, dopóki nie odczyta treści dokumentu. Prosi o pomoc szwagra, znajomego bibliotekarza oraz swego dawnego wroga, by wspólnie rozwiązali zagadkę, która okazuje się niezwykle trudna. Co gorsza, sam zwój zaczyna przyciągać kłopoty. Komuś zależy na tym, aby nikt go nie rozszyfrował. Jego treść może bowiem zmienić bardzo dużo…

Ta książka zabierze cię w podróż w czasie i przestrzeni. Odwiedzisz XIX-wieczny Egipt i współczesny Nowy Jork. Poznasz zakamarki Jerozolimy. Weźmiesz udział w niebezpiecznej i pełnej tajemnic przygodzie.

O autorze:

Terry Brennan – popularny amerykański dziennikarz, laureat Nagrody Pulitzera i zdobywca wielu innych wyróżnień. Po latach porzucił karierę dziennikarską i zajął się działalnością non-profit, m.in. organizowaniem pomocy dla bezdomnych nowojorczyków. Przez 11 lat pełnił funkcję wiceprezesa fundacji Bowery Mission. Jako pisarz spotyka się z dużym uznaniem. O powieściach Brennana pochlebnie wypowiadają się zarówno czytelnicy, jak i krytycy. Jego debiutancki Tajemny szyfr zdobył Srebrny Medal w konkursie na książkę roku organizowanym przez magazyn ForeWord Reviews.

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodać opinie.

Jak oceniasz ten produkt?
COPYRIGHT © 2022 ŚWIĘTY WOJCIECH DOM MEDIALNY SP. Z O. O.. Realizacja sklepu