WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Pięć wyróżnień Feniks 2018 dla Wydawnictwa Świętego Wojciecha

18 kwietnia 2018

Pięć wyróżnień Feniks 2018 dla Wydawnictwa Świętego Wojciecha

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyznające Nagrody Feniks honorującą wybitne osiągnięcia edytorskie z zakresu literatury religijnej  w roku 2018 przyznało Wydawnictwu Świętego Wojciecha pięć wyróżnień. W kategorii literackiej „Z drugiej strony Biblii”, edytorstwo „Opere et veritate”, książka dla dzieci „Wojtek żołnierz bez munduru”, książka autora zagranicznego „Pergaminy”, publicystyka religijna „W sercu chaosu”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Święty Wojciech na Sakraliach

12 kwietnia 2018

Święty Wojciech na Sakraliach

Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów – Sakralia 2018 zbliżają się wielkimi krokami. To niezwykłe wydarzenie skupia duchownych z całego kraju, którzy mają szansę zapoznać się z ofertą Świętego Wojciecha Domu Medialnego.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wydawnictwo Świętego Wojciecha na XXIV Targach Wydawców Katolickich

9 kwietnia 2018

Wydawnictwo Świętego Wojciecha na XXIV Targach Wydawców Katolickich

Kolejna edycja Targów Wydawców Katolickich zbliża się wielkimi krokami – to niezwykłe wydarzenie dla „katolickiej branży wydawniczej” i miłośników książek. Odwiedzający tegoroczną imprezę czytelnicy będą mogli zapoznać się również z ofertą bestsellerów i nowości Wydawnictwa Świętego Wojciecha.

CZYTAJ WIĘCEJ
Poznańskie Targi Książki

23 marca 2018

Poznańskie Targi Książki "Pegazik"

Poznańskie Targi Książki "Pegazik" - miejsce spotkań z książką, jak co roku przyciągają małych i dużych miłośników książek. Są też okazją do zapoznania się z licznymi nowościami, których nie zabraknie w ofercie poznańskich – i nie tylko – wydawnictw. O najmłodszych czytelnikach pamiętało również Wydawnictwo Świętego Wojciecha, dlatego przygotowaliśmy kilka ciekawych atrakcji, a oto one.

CZYTAJ WIĘCEJ
Nagroda im. Józefa Łukaszewicza

20 marca 2018

Nagroda im. Józefa Łukaszewicza

Miło nam poinformować, iż ks. Marian Lewandowski oraz Piotr Drozdowicz, autorzy książki „Między muzeum a prezbiterium”, zostali laureatami konkursu o nagrodę im. Józefa Łukaszewicza na najlepsze książki o Poznaniu wydane w roku 2017, organizowanego przez Bibliotekę Raczyńskich w Poznaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję