WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

 Błogosławieństwo pokarmów

31 marca 2021

Błogosławieństwo pokarmów

Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny to nieodłączna ceremonia, która - idąc tropem tradycji - powinna odbyć się w Wielką Sobotę. Wiadome jest, że tegoroczne święta Wielkiej Nocy również spędzimy w ścisłym gronie rodzinnym, uczestnicząc w Mszy Świętej online. Wspomniany powyżej obrzęd tradycyjnego święcenia pokarmów się nie odbędzie. Jak w takiej sytuacji dochować tradycji i wykonać błogosławieństwo pokarmów?

CZYTAJ WIĘCEJ
Modlitwa do Anioła Stróża

19 lutego 2021

Modlitwa do Anioła Stróża

Anioł Stróż to w wierzeniach chrześcijańskich istota niematerialna mająca pośredniczyć między Bogiem a człowiekiem, pełniąc funkcję osobistego opiekuna. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat? Jaką modlitwę do Anioła Stróża warto odmawiać każdego dnia?

CZYTAJ WIĘCEJ
 ​Najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II

19 lutego 2021

​Najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II

Podczas trwającego 26 lat pontyfikatu, Jan Paweł II wygłosił tysiące przemówień i opublikował setki dokumentów. Szereg zawartych w nich myśli stało się powszechnie znanymi sentencjami. Jakie są najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II o rodzinie, nadziei czy miłosierdziu? Gdzie można je znaleźć?

CZYTAJ WIĘCEJ
Triduum Paschalne — co to jest i kiedy się zaczyna?

19 lutego 2021

Triduum Paschalne — co to jest i kiedy się zaczyna?

Co to jest Triduum Paschalne? Triduum Paschalne jest najważniejszym wydarzeniem w roku liturgicznym rzymskich katolików i starokatolików. Jego istotą jest celebracja misterium paschalnego: męki, śmierci oraz zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. Rozpoczyna się ono wieczorną mszą w Wielki Czwartek (tak zwaną mszą Wieczerzy Pańskiej), a kończy nieszporami Niedzieli Wielkanocne

CZYTAJ WIĘCEJ
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję