WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Kryzys wieku średniego — poradnik

16 września 2019

Kryzys wieku średniego — poradnik

Mianem kryzysu wieku średniego określa się proces przemiany zachodzący przeważnie w wieku około 35 — 45 lat. Najczęściej dotyczy on mężczyzn, lecz borykać mogą się z nim również kobiety. Jak przetrwać kryzys wieku średniego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fajne książki dla nastolatków — apostołowie w dresach

16 września 2019

Fajne książki dla nastolatków — apostołowie w dresach

W jaki sposób zainteresować młode osoby zagadnieniami religijnymi? Doskonale do tego celu sprawdzą się książki dla nastolatków, które w przystępny sposób wyjaśniają najważniejsze kwestie związane z duchowością. Jakie są godne polecenia książki dla starszej młodzieży? Oto najciekawsze propozycje.

CZYTAJ WIĘCEJ
„Chłopak z sąsiedztwa

16 września 2019

„Chłopak z sąsiedztwa" — ebook na lato

Ebook to zapisana w formie elektronicznej książka, którą czytać można zarówno na smartfonie, jak i tablecie, laptopie, komputerze stacjonarnym czy specjalnym urządzeniu. Bogaty wybór tego typu pozycji znaleźć można w asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech. Jedną z nich jest książka „Chłopak z sąsiedztwa.” O czym opowiada? Jakie inne, godne polecenia, ebooki dostępne są w naszej ofercie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Lekcjonarze mszalne — nowe wydania już dostępne!

6 sierpnia 2019

Lekcjonarze mszalne — nowe wydania już dostępne!

Mianem lekcjonarza mszalnego określa się księgę liturgiczną używaną w kościele katolickim, która zawiera czytania biblijne na poszczególne dni roku liturgicznego. W asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech znaleźć można nowe wydania lekcjonarza mszalnego. Więcej informacji na ich temat — poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję