T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Fajne książki dla nastolatków — apostołowie w dresach

16 września 2019

Fajne książki dla nastolatków — apostołowie w dresach

W jaki sposób zainteresować młode osoby zagadnieniami religijnymi? Doskonale do tego celu sprawdzą się książki dla nastolatków, które w przystępny sposób wyjaśniają najważniejsze kwestie związane z duchowością. Jakie są godne polecenia książki dla starszej młodzieży? Oto najciekawsze propozycje.

CZYTAJ WIĘCEJ
„Chłopak z sąsiedztwa

16 września 2019

„Chłopak z sąsiedztwa" — ebook na lato

Ebook to zapisana w formie elektronicznej książka, którą czytać można zarówno na smartfonie, jak i tablecie, laptopie, komputerze stacjonarnym czy specjalnym urządzeniu. Bogaty wybór tego typu pozycji znaleźć można w asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech. Jedną z nich jest książka „Chłopak z sąsiedztwa.” O czym opowiada? Jakie inne, godne polecenia, ebooki dostępne są w naszej ofercie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Lekcjonarze mszalne — nowe wydania już dostępne!

6 sierpnia 2019

Lekcjonarze mszalne — nowe wydania już dostępne!

Mianem lekcjonarza mszalnego określa się księgę liturgiczną używaną w kościele katolickim, która zawiera czytania biblijne na poszczególne dni roku liturgicznego. W asortymencie naszej księgarni internetowej Święty Wojciech znaleźć można nowe wydania lekcjonarza mszalnego. Więcej informacji na ich temat — poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję