WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

E booki religijne — skąd je wziąć?

13 maja 2021

E booki religijne — skąd je wziąć?

E booki to doskonała alternatywa dla klasycznych książek. Na jednym niewielkim, podręcznym czytniku pomieścić można nawet kilkaset różnych tytułów. Gdzie szukać wartościowych ebooków religijnych? Podpowiadamy!

CZYTAJ WIĘCEJ
 Błogosławieństwo pokarmów

31 marca 2021

Błogosławieństwo pokarmów

Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny to nieodłączna ceremonia, która - idąc tropem tradycji - powinna odbyć się w Wielką Sobotę. Wiadome jest, że tegoroczne święta Wielkiej Nocy również spędzimy w ścisłym gronie rodzinnym, uczestnicząc w Mszy Świętej online. Wspomniany powyżej obrzęd tradycyjnego święcenia pokarmów się nie odbędzie. Jak w takiej sytuacji dochować tradycji i wykonać błogosławieństwo pokarmów?

CZYTAJ WIĘCEJ
Modlitwa do Anioła Stróża

19 lutego 2021

Modlitwa do Anioła Stróża

Anioł Stróż to w wierzeniach chrześcijańskich istota niematerialna mająca pośredniczyć między Bogiem a człowiekiem, pełniąc funkcję osobistego opiekuna. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat? Jaką modlitwę do Anioła Stróża warto odmawiać każdego dnia?

CZYTAJ WIĘCEJ
 ​Najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II

19 lutego 2021

​Najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II

Podczas trwającego 26 lat pontyfikatu, Jan Paweł II wygłosił tysiące przemówień i opublikował setki dokumentów. Szereg zawartych w nich myśli stało się powszechnie znanymi sentencjami. Jakie są najpopularniejsze cytaty Jana Pawła II o rodzinie, nadziei czy miłosierdziu? Gdzie można je znaleźć?

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję