WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Modlitwa do Ojca Pio

11 stycznia 2021

Modlitwa do Ojca Pio

Ojciec Pio był żywym obrazem Chrystusa Ukrzyżowanego. Krzyż Zbawiciela stał się dla niego nie tylko szkołą kapłaństwa, lecz również źródłem miłości wobec ludzi, których uzdrawiał (zarówno dotykiem, jak i na odległość) i pocieszał w trudnych chwilach. Był on również spowiednikiem, którego Bóg obdarzył łaską przenikania ludzkich sumień. Św. Ojciec Pio otrzymał dar bilokacji, przewidywania przyszłości i poznawania języków obcych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Pamiątka Chrztu Świętego z ks. Janem Twardowskim

10 września 2020

Pamiątka Chrztu Świętego z ks. Janem Twardowskim

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny — zarówno dziecka, które przyjmuje ten sakrament, jak i jego najbliższych. Aby upamiętnić tę uroczystość, przyjęło się, że osoby zaproszone na chrzest wręczają maluchowi i jego rodzicom okolicznościowe pamiątki Chrztu Świętego.

CZYTAJ WIĘCEJ
Modlitewnik Jana Pawła II

10 września 2020

Modlitewnik Jana Pawła II

Jan Paweł II był świadkiem głębokiej, oddanej modlitwy. Dał przykład życia, które od początku aż do końca przenikała Boża mądrość oraz łaska. Chcąc modlić się wraz z nim, warto zaopatrzyć się w modlitewnik Jana Pawła 2 dostępny w naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech.

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję