WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Książki dla dzieci –

13 maja 2020

Książki dla dzieci – "Nazywam się Mahatma Gandhi”

Mahatma Gandhi to wybitny indyjski działacz polityczny, filozof, prawnik oraz pisarz. Był on jednym z twórców współczesnej państwowości indyjskiej oraz propagatorem pacyfizmu jako środka nacisku politycznego. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat? Jakie są godne polecenia książki Mahatmy Gandhiego dla dzieci?

CZYTAJ WIĘCEJ
Kolędy dla dzieci

13 maja 2020

Kolędy dla dzieci

Wspólne śpiewanie kolęd w gronie rodzinnym to nieodłączny element obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Jaka jest ich historia? Jakie są najpopularniejsze kolędy dla dzieci?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Modlitewniki dla dorosłych

23 kwietnia 2020

Modlitewniki dla dorosłych

Mianem modlitewnika określa się książeczkę do nabożeństwa wykorzystywaną między innymi podczas niedzielnych nabożeństw. Zawiera ona szereg modlitw, pieśni oraz psalmów. Co jeszcze warto wiedzieć na temat książeczek modlitewników dla dorosłych?

CZYTAJ WIĘCEJ
Książka

23 kwietnia 2020

Książka "Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych”

Lektura książek o rozwoju duchowym to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Bogaty ich wybór znaleźć można w naszej katolickiej księgarni internetowej Święty Wojciech. Jedną z takich pozycji jest „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych” autorstwa księdza Piotra Glasa. Co to za książka i dlaczego warto ją przeczytać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję